Betriga Para Yatırma

Betriga Para Yatırma

 

İllegal olarak ifade edilen Betriga, yurtdışından bahis lisansını almış sitelerden bir tanesidir. Sadece ülkemizden lisansı olmadığı için kaçak olarak hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Merak edenlere de tüm firma bilgilerini sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda ödeme seçeneklerinden de sitenin güvenilir olup olmadığını öğrenmeniz mümkün. Bu anlamda Betriga para yatırma yöntemleri ile alakalı olarak;

 

  • Giriş sayfasından logolar halinde tüm yöntemlerini sunuyor.
  • Kısa açıklamalar eşliğimde ödeme yöntemlerini değerlendirmeniz zor değil.
  • Yine yöntemler için müşteri hizmetlerinden de faydalanmanız önerilir.

 

Yatırımlarda hangi yöntemlerin geçerli olduğu müşteri hizmetlerinden aktarılmaktadır. Güncel bir şekilde limitleri üzerinden yöntemleri değerlendirmeniz sağlanıyor. Böylece hataya yer vermeden hesabınız üzerinden yatırımlara geçmeniz zor olmayacaktır.

 

Betriga Yatırım Limitleri Nasıl?

 

Betriga para yatırma yöntemlerinden ziyade limitleri de göz önünde bulundurmanız gereklidir. Örneğin çoğu sitede olduğu gibi Havale üzerinden yatırımlar kabul ediliyor. Ancak bankaların limitleri eşliğinde yatırımlara geçmeniz gerekiyor. Limitlerden ziyade banka bilgilerini de öğrenerek Havale gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

 

Bankalardan ziyade sanal kart ile cüzdanlardan da yatırımlara yer verilebilir. Müşteri hizmetlerinden hangi yöntemlerin aktif durumda olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Ve yine yöntemlere özel alt limitleri de göz önünde bulundurmalısınız. Çoğu sanal yöntem Euro ve USD değerleri ile üyeleri karşılamaktadır. Yani kur hesaplamalarını da dikkate alarak yatırımlara geçmeniz gerekebilir. Bunun için mutlaka yatırım öncesi yardım almalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir